دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

مستندی درباره زندگی ۷ دختر در کانون اصلاح و تربیت

مهرداد اسکویی با مستند «رویاهای دم صبح» با موضوع زندگی هفت دختر در کانون اصلاح و تربیت شهر تهران در نهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» شرکت می کند.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، فیلم مستند «رویای دم صبح» به کارگردانی مهرداد اسکویی تولید سال ۱۳۹۴ است و برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» نمایش داده می شود.

مستند «رویای دم صبح» ۷۶ دقیقه است و زندگی هفت دختر را در کانون اصلاح و تربیت شهر تهران روایت می کند.

مهرداد اسکویی

فیلم مستند «رویای دم صبح» با پژوهش، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد اسکویی ساخته شده است و محمد حدادی تصویربردار، پارسا کریمی صدابردار، حسین مهدوی صداگذار، امیر ادیب پرور تدوینگر،افشین عزیزی آهنگساز، وحید حاجی لویی مدیر تولید و صادق سوری عکاس، از جمله عوامل فیلم آن هستند.

«خانه مادری‌ام مرداب»، «از پس برقع»،«دماغ به سبک ایرانی»، «روزهای بی‌تقویم» و «آخرین روزهای زمستان» از جمله آثار مهرداد اسکویی هستند که در جشنواره های مختلف در عرصه بین الملل نمایش داده شده و جوایز متعددی را کسب کرده است.

نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ آذرماه ۱۳۹۴ و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد