جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

مراسم استقبال از تنها خانم چادری مسابقات المپیک امروز برگزار می‌شود

رئیس بسیج جامعه زنان از برگزاری مراسم استقبال از تنها خانم چادری حاضر در مسابقات المپیک خبر داد و گفت: این مراسم امروز در فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزرش به دخت به نقل از فارس، مینو اصلانی  گفت: امروز مراسمی برای استقبال از زنان ورزشکار تیرانداز و مخصوصاً خانم سکینه خدابنده لو تنها خانم چادری حاضر در المپیک در فرودگاه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این ورزشکار ایرانی با حفظ حجاب برتر در مسابقات شرکت کرد و باعث افتخار هموطنان محجبه خود شد و با حضور شجاعانه خود باوجود سختی‌ها نشان داد که چادر مانع پیشرفت یک زن مسلمان نیست بلکه به او کمک می‌کند آزادانه تر در میادین مختلف فرهنگی و هنری بدرخشد و ما برای تجلیل از این حضور مقتدرانه توأم با حجاب برتر و نشانه ملی خودمان ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز به فرودگاه می‌رویم.

اصلانی تصریح کرد: همچنین امروز ششمین دوره تربیت مربی مهدهای قرآنی با حضور ۶۰۰ نفر از مربیان سراسر کشور در تهران افتتاح می‌شود و این عزیزان با گذراندن این دوره ۶۰۰ مهد قرآنی دیگر را به مهدهای قرآنی موجود اضافه می‌کنند و تعداد مهدهای قرآنی به ۳ هزار مهد افزایش پیدا می‌کند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد