محصولات آرایشی و بهداشتی غیرمجاز مشخص شدند

اسامی فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی غیر مجاز اعلام شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایلنا، در اطلاعیه روابط عمومی سازمان غذا و دارو آمده است: فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی که نام‌شان در ذیل می‌آید به علت جعل و یا عدم دارا بودن اسناد بهداشتی اداره‌کل فراورده‌های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو غیرمجاز شناخته می‌شوند.

پیرو این اطلاعیه اسپری آنتی‌باکتریال و ضد بو، اسپری دافع حشرات، پکیج‌ویژه (اسپری آنتی‌باکتریال و ضد بو)، غیر مجاز و تقلبی هستند.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان غذا و دارو همچنین ژل لکه‌بر نانو، اسپری واکس آنتی، اسپری ضد بخار و تمیز کننده نانو و باکتریال نانو را محصولات تقلبی و غیرمجاز معرفی کرد.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو با با بیان اینکه تولید کننده این محصولات دقیقا مشخص نیست اعلام کرد: با توجه به تصاویر ارسالی احتمالا نام‌تجاری محصولاتP|N|C است لذا کسانی که محصولات نامبرده را در سطح عرضه مشاهده می‌کنند روابط عمومی سازمان غذا و دارو، معاونت‌های غذا و داروی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی سراسر کشور یا نیروی‌انتظامی را مطلع کنند تا نسبت به جمع‌آوری آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

شماره تلفن ۶۶۴۰۵۵۶۹-۰۲۱ روابط عمومی سازمان غذا و دارو آماده دریافت اطلاعات درخصوص مراکز عرضه فراورده‌های غیر‌مجاز فوق الذکر است.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده