محصولات آرایشی ارزان قیمت نخرید

0

به گزارش به دخت به نقل از ساعت ۲۴، آیا تا به حال برایتان پیش آمده که نسبت به محصولات آرایشی که از اینترنت و یا از دستفروشان خریداری کرده‌اید، حساسیت پیدا کرده باشید؟ این دسته از محصولات آرایشی در شرایط غیربهداشتی تولید شده و در آنها مواد شیمیایی زیان‌آوری یافت می‌شود.
پلیس لندن با برپایی کمپین بزرگ آموزشی، شهروندان خود را از خرید محصولات آرایشی از مراکز تولید نامعلوم این محصولات آگاه می‌کند. تست‌های آزمایشگاهی از نمونه‌ای از محصولات آرایشی معروف، عطرها و کرم‌ها نشان داده که این محصولات از مواد شیمیایی سمی مانند آرسنیک، سیانید و اولار تولید شده‌اند.
همچنین این آزمایشات نشان داده که کرم‌های ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه زیانبار حفاظت نمی‌کند. جدا از اینکه این محصولات چگونه با امکانات غیربهداشتی تولید می‌شوند در مواد تشکیل‌دهنده آنها نیز مقدار زیادی سرب و جیوه دیده شده است.
اداره مبارزه با سرقت مالکیت معنوی پلیس لندن در ۱۸ ماه گذشته بیش از ۵۵۰۰ وب‌سایت فروش کالاهای لوکس جعلی را تعطیل کرده است. پیام آنها به خریداران این است که اگر فروشندگان از محصول پیشنهادی به شما زیاد تعریف می‌کنند ممکن است که کالای مورد نظر تقلبی باشد.
پس در سفارش محصولات ارزان قیمت احتیاط کنید چرا که بهایی که بابت خرید این محصولات می‌پردازید همانا سلامتی شماست.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده