شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

مانتوهای پشت‌نویسی شده در مازندران جمع‌آوری شد

جانشین دبیر ستاد امر به معروف‌ونهی از منکر مازندران گفت: مانتوهای پیشت‌نویسی شده در سطح واحدهای صنفی مازندران جمع‌آوری شد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس از شهرستان ساری، علیرضا چنارانی صبح امروز در نشست خبری هفته امر به معروف و نهی از منکر مازندران در پاسخ به اقدامات انجام شده در حوزه سلامت اداری اظهار کرد: ایجاد و امنیت در نظام اداری بزرگ‌ترین معروف است و تلاش‌های مناسبی در این ارتباط در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: تا قبل از سال ۹۴ امر به معروف و نهی از منکر به صورت لسانی پیگیری می‌‏شد ولی از سال ۹۴ به بعد به دلیل تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس شورای امر به معروف در ادارات و نهادها تشکیل شد.

جانشین دبیر امر به معروف و نهی از منکر مازندران خاطر نشان کرد: موارد و مشکلات اداری در این ستاد مورد بررسی قرار گرفت، ساختار مناسبی برای رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه اداری در برنامه کاری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموریت رسیدگی در حوزه داری پس از تشکیل این ستاد و ساختار آن تعریف شد و در حوزه تخلفات اداری منکرات در دست بررسی است.

چنارانی با اعلام اینکه دفاتر ویژه امر به معروف و نهی از منکر در ستاد تشکیل می‏‌شود، گفت: برای رفع مشکلات اداری مصادیق مشکلات باید به خوبی بررسی و نسبت به رفع آن برنامه‌ریزی شود.

وی در ارتباط با پیگیری‌های استانی نیز گفت: در زمینه کاهش مشکلات اداری با دادستان و معاونت پیشگیری از جرائم استان نیز نشست‌های مشترکی برگزار شد ولی برای بررسی تحلیلی موضوع باید تا یک‌سال آینده مصادیق و منکرات را بررسی کنیم.

چنارانی با اعلام اینکه مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در ارگان‌ها و نهادها متفاوت است، افزود: مصادیق و تخلفات بانک‌ها با شرکت‌های خدماتی به صورت مجزا در حال بررسی است و کارشناسان این حوزه‌ها طی دو ماه آینده موارد را استخراج می‌کنند.

وی در ارتباط با اقدامات انجام شده برای جلوگیری از لباس‌های نامناسب در مازندران گفت: در ابتدای تابستان مانتوهای پشت‌نویسی شده با همکاری پلیس اطلاعات امنیت جمع‌آوری شد و بازتاب مناسبی در سطح استان داشت.

جانشین دبیر امر به معروف و نهی از منکر مازندران یادآور شد: در بحث نظارت بر پوشاک جلسات مشترک با اصناف در دستور کار است و واحدهای صنفی که قرار است مجوز دریافت کنند، مصادیق به آنها تذکر داده می‏شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد