سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

قدردانی رئیس کمیته ملی المپیک از الهه احمدی و نجمه خدمتی

صبح امروز رئیس کمیته ملی المپیک از الهه احمدی و نجمه خدمتی دو ملی‌پوش تیراندازی و سهمیه داران بازی‌های المپیک ریو تقدیر کرد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، صبح امروز مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی، طاهره علی آبادی نایب رئیس بانوان، سید رضا کوچک زاده مدیر امور اجرایی فدراسیون به همراه الهه احمدی و نجمه خدمتی با حضور در کمیته ملی المپیک با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو داشتند.

در ابتدای این دیدار کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اتفاقات خوبی در رشته تیراندازی در این مدت افتاده که ثمره سال ها تلاش و برنامه ریزی فدراسیون تیراندازی است و از درخشش تیراندازان کشورمان در عرصه بین المللی تشکر می کنم بطوریکه حتی ما را امیدوار به کسب مدال در بازی های المپیک ریو کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه خاطر نشان کرد: کسب رنکینگ اول جهانی توسط خانم احمدی آن هم برای نخستین بار و رونمایی از اسلحه تیراندازی و دیگر موفقیت ها، اتفاقات خوبی است که در این رشته افتاده و نگاه کمیته ملی المپیک به تیراندازی و بخصوص بانوان المپیکی آن حمایتی است و اگر چه ممکن است محدودیت های وجود داشته باشد ولی تمام تلاش ما این است که نگذاریم این مشکلات به ورزشکاران کشیده شود تا آنها با خاطری آسوده در تمرینات و رقابت ها حضور یابند.

هاشمی افزود: هدف ما از برگزاری چنین جلساتی و حضور در اردو ها، قدردانی از زحمات شما قهرمانان و مجموعه فدراسیون است تا اگر قهرمانان عزیز کمبود و خواسته ای دارند بطور مستقیم به ما گفته و ما هم بدون شک با تمام توان در صدد رفع آنها برخواهیم آمد و نشست بعدی را بعد از مسابقات کسب سهمیه المپیک که در کویت برگزار می شود و به امید خدا با دیگر قهرمانانی که کسب سهمیه خواهند کرد، خواهیم داشت.
در ادامه مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی ضمن قدردانی از حمایت های کمیته ملی المپیک عنوان کرد: تیراندازی با توجه به ویژگی هایی که دارد به خوبی توانست در عرصه بین المللی و برون داد از اعتبار ورزش کشورمان در عرصه بین المللی دفاع کند و تمامی کارشناسان و عزیزان می دانند که قهرمانان عزیز این رشته از نظر ویژگی های فردی، اخلاقی و فنی جزو نمونه های ورزش کشور هستند و در واقع رمز موفقیت قهرمانان عزیز تیراندازی توکل، توسل، تمرین و دوری از حواشی است و بدون تردید با تکیه بر همین عوامل و حمایت های مسئولان ورزش کشور و کمیته، افتخارآفرینی برای تیراندازی بانوان کشورمان در ریو دور از دسترس نخواهد بود.

اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی نیز ضمن نمونه دانستن این فدراسیون و قهرمانان آن گفت: در هر دو زمینه پیگیری های لازم انجام شده و فدراسیون مشکلی در این باره نخواهد داشت.
در پایان از سوی کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای الهه احمدی و نجمه خدمتی و خانواده های محترمشان، هدایایی به رسم یاد بود به آنها اهدا شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد