عزم مدیریت شهری قدس برای بهره‌برداری از پارک بانوان

عضو شورای اسلامی شهر قدس گفت: با بهره‌برداری از پروژه پارک بانوان دراین شهر علاوه بر توسعه فضای سبز ظرفیتی مناسب و مطلوب برای بهره‌گیری بانوان از چنین امکاناتی در شهر قدس فراهم خواهد شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، منیره هرمزی عضو شورای اسلای شهر قدس  با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای توزیع متوازن امکانات در اقصی نقاط این شهر، اظهار کرد: یکی از نارسایی‌های این منطقه ضعف‌های زیرساختی و فاصله جدی امکانات میان مناطق مرکزی محروم و حاشیه‌ای شهر است.

وی افزود: از آغاز فعالیت شورای اسلامی شهر قدس در دوره چهارم طرح‌های متعددی تعریف و مصوب شد که اجرای آن به تدریج عملیاتی می‌شود.

هرمزی گفت: تحقق مصوبات به تأمین اعتبارات مورد نیاز وابسته است و به واقع هر چه گشایش‌های مالی بیشتری حاصل شود به همان میزان قدرت مانور مدیریت شهری برای توسعه امکانات افزایش پیدا می‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: پروژه‌ پارک بانوان از نمونه طرح‌های برجسته مصوب در پارلمان شهری این منطقه به شمار می‌رود که با تلاش عوامل ذیربط در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح بستر و ظرفیت مناسبی برای بهره‌گیری بانوان این شهر از فضاهای این چنینی فراهم می‌شود که یقیناً در ارتقای نشاط اجتماعی در این محدوده اثرگذار خواهد بود.

هرمزی یادآور شد: بدون شک با هم افزایی و همگرایی بین دستگاهی روند رشد و توسعه پایدار در شهر قدس بادوام و قوام هر چه بیشتری همراه می‌شود و با عنایت به تعامل سازنده موجود افق درخشانی را برای آینده این شهر پیش‌بینی می‌کند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده