عامل اسیدپاشی به ۲ زن جوان سمنانی دستگیر شد

پس از بررسی‌ها و تحقیقات همه‌جانبه و با تلاشی مضاعف و گسترده، متهم این پرونده که فردی ۳۶ ساله و از اهالی استان‌های شرقی کشور است، شناسایی شد.

0

فرماندهی انتظامی استان سمنان از دستگیری عامل اسیدپاشی به دو زن جوان در سمنان خبر داد و گفت: این متهم انگیزه خود از این جنایت را سرقت اعلام کرده است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، سردار روح‌الامین قاسمی با اشاره به جزئیات پرونده اسیدپاشی در سمنان اظهار کرد: ساعت ۱۸:۵۶ روز شنبه هشتم اسفندماه جاری وقوع یک فقره اسیدپاشی در آرایشگاه زنانه‌ای حوالی میدان سعدی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ سمنان اعلام شد.

وی با بیان این‌که از زمان وقوع این حادثه، تیم‌های مجرب و ویژه‌ای از پلیس و کار آگاهان جنایی پیگیری پرونده را در دستور کار قرار دادند، تصریح کرد: پس از بررسی‌ها و تحقیقات همه‌جانبه و با تلاشی مضاعف و گسترده، متهم این پرونده که فردی ۳۶ ساله و از اهالی استان‌های شرقی کشور است، شناسایی شد.

فرماندهی انتظامی استان سمنان با اشاره به اعتیاد و سابقه‌دار بودن متهم، افزود: وی فاقد محل ثابتی بود و هر لحظه و هر شب را در یک جا می‌گذراند که همین موضوع، کار دستگیری را با دشواری‌های خاصی مواجه کرده بود.

قاسمی تصریح کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته فرماندهی انتظامی شهرستان سمنان به ویژه ماموران کلانتری ۱۱ شهدای این شهر، سرانجام متهم ساعت ۲۱ پنج‌شنبه سیزدهم اسفندماه در یکی از نقاط جنوبی شهر دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: در بازجویی‌ها از این معتاد سابقه‌دار، وی انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را سرقت اعلام و با صراحت به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با قدردانی از ماموران انتظامی و پلیس آگاهی استان، بر عزم قاطع پلیس در برخورد با هنجارشکنان و بر هم‌زنندگان نظم و آسایش مردم تاکید کرد و افزود: برنامه‌ها و فعالیت پلیس در ایام پایانی سال برای تقویت امنیت و آرامش شهروندان تشدید می‌شود.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده