شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان تاکید کرد

ضرورت برپایی بازارچه‎های اشتغال زنان سرپرست خانوار

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: برپایی بازارچه‎های اشتغال و دستاوردهای زنان سرپرست خانوار یک ضرورت است.

به گزارش به دخت به نقل از فارس از گرگان، کلثوم غفاری صبح امروز در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینان کمیته امداد گلستان اظهار کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‎هایی یک فرصت مناسب برای عرضه محصولات زنان سرپرست خانوار و مددجویان زیرپوشش کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در حوزه زنان سرپرست خانوار فعالیت‎های خوبی در سطح استان دارد، تصریح کرد: ایجاد چنین نمایشگاهی در بهترین نقطه شهر می‎تواند بازار فروش خوبی برای این افراد فراهم کند.

خبرگزاری فارس: ضرورت برپایی بازارچه‎های اشتغال زنان سرپرست خانوار

غفاری خاطرنشان کرد: در بازید از غرفه‎های این نمایشگاه نقش کمیته امداد از صفر تا ۱۰۰ فعالیت‎های این اقشار مشخص است و امید داریم سایر مسئولان نیز در این حوزه همراهی خوبی داشته باشند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: در این نمایشگاه محصولات تولید کارهای دستی و سنتی بسیار زیباست که نشان از توانمندی بانوان و زنان این سرزمین دارد.

برپایی بازارچه‎های اشتغال زنان سرپرست خانوار یک ضرورت است

وی با تاکید بر اینکه نباید این نمایشگاه در یک دوره زمانی برگزار شود، ابراز داشت: برپایی بازارچه‎های اشتغال زنان سرپرست خانوار یک ضرورت است.

غفاری اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه‎های دستاوردهای زنان کارآفرین و سرپرست خانوار در ایام نوروز می‎تواند به ظرفیت گردشگری استان اضافه کند و امیدواریم مسئولان در مسیرهای رفت و آمد مسافران اقدام به برگزاری این چنین نمایشگاه‎های کنند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از همه شهرداران سطح استان خواست تا در این خصوص برنامه‎ریزی جدی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه نباید در حوزه اشتغال حلقه مفقودی وجود داشته باشد، بیان داشت: مسئولان با برگزاری آموزش، ارائه تسهیلات و ایجاد بازار فروش محصولات تولیدی می‎توانند برای ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‎های نیازمند گام بردارند.

اقدامات کمیته امداد گلستان برای ایجاد اشتغال‎های خرد و خانگی ارزشمند است

غفاری اقدامات کمیته امداد گلستان را در حوزه ایجاد اشتغال‎های خرد و خانگی برای زنان سرپرست خانوار بسیار ارزشمند دانست و بیان داشت: دفتر امور بانون و خانواده استانداری گلستان از فعالیت‎های این نهاد حمایت‎های لازم را خواهد داشت.

نمایشگاه دستاوردهای کارآفرینان کمیته امداد گلستان در ۵۰ غرفه صنایع دستی، خدمات، دامپروری، کشاورزی، چرم‎دوزی، ظروف چدنی، وسایل تزئینی و تزئینات آشپزخانه، طرح‌های خیاطی و بافندگی، کیف و چرم، دستی‌دوزی، روتختی، سفالگری و قلم‌زنی روی مس در معرض دیدن عموم قرار داده است.

این نمایشگاه از ۱۶ اسفندماه در محل پارک شهر گرگان به مدت پنج روز دایر است و علاقمندان می‎توانند از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح تا ۲۳ شامگاه از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد