شاعران خارجی در اشکواره شعر بانوان عاشورایی

شاعرانی از کشورهای خارجی با ارسال شعرهای خود به دبیرخانه چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی در این همایش شرکت کردند.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی چهارمین اشکواره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی، بعد از اعلام فراخوان در بخش بین‌الملل و همکاری‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات و دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری تاکنون شاعرانی از کشورهای روسیه، الجزایر، عراق، لبنان و پاکستان در این اشکواره شرکت‌ کرده‌اند.

بنا بر اعلام، در بخش داخلی هم با توجه به استقبال صورت گرفته، آمار دقیق بعد از پایان مهلت فراخوان و جمع‌بندی آثار اعلام می‌شود.

شعرهای ارسالی صرفاً باید به یکی از زبان‌های فارسی، انگلیسی، عربی و اردو باشد. همچنین پس از بررسی و انتخاب آثار برگزیده، برای صاحبان آثار پذیرفته‌شده ویزای سفر، بلیت رفت و برگشت به تهران و اسکان فراهم می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر سه اثر از خود را به نشانی اینترنتی  Ayehaye_isar1@yahoo.com و یا نشانی تهران، خیابان انقلاب، چهار ‌راه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان، مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر ارسال کنند.

در این اشکواره علیرضا قزوه به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری، فرحروز فاتحی به عنوان دبیر و قادر طراوت‌پور به عنوان دبیر علمی فعالیت دارند.

چهارمین اشکواره شعر بانوان عاشورایی به همت «بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش» و مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و… برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ ۶۶۷۵۷۴۱۲ در تهران تماس بگیرند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده