سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

راه اندازی نخستین شیرخوارگاه استان ایلام با مشارکت ۱۰۰ نیکوکار برجسته کشور

سرویس ایلام- مدیرکل بهزیستی استان ایلام از راه اندازی نخستین شیرخوارگاه این استان که با مشارکت تعداد زیادی از خیرین کشور ساخته شده است در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از کردپرس، فرهاد قیصربیگی بیان کرد: برای احداث این شیرخوارگاه که در مرکز استان راه اندازی خواهد شد بیش از ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است که بخشی از ان از محل کمکهای افراد خیر و نیکوکار بوده است.
وی تصریح کرد: حدود ۱۰۰ خیر و نیکوکار در زمینه احداث این شیرخوارگاه مشارکت داشته که برای حضور این افراد در مراسم آغاز بکار این مرکز در ایلام دعوت به عمل آمده است.
قیصربیگی افزود:علاوه بر این ۱۰۰ خیر احتمالا ۳ نفر از معاونین وزراء نیز به این منظور در ایام دهه فجر به استان ایلام بیایند.
وی همچنین به برنامه های بهزیستی در دهه فجر امسال اشاره کرد و گفت: ۱۲ برنامه خاص و ویژه برای اجراء در دهه فجر امسال توسط این سازمان تدارک دیده است.
مدیرکل بهزیستی استان ایلام تصریح کرد: راه اندازی بازارچه خیریه ، جشن ازدواج ۲۰۰ زوج مددجو، افتتاح مسکن نیازمندان ، جشنواره سرودهای انقلابی در مراکز و مهدهای کودک و چند برنامه دیگر از جمله این برنامه ها خواهد بود.
قیصربیگی همچنین گفت: پیشنهاد داده شده است با همکاری چند سازمان که فعالیت مشترک در دهه فجر دارند بازارچه های خیریه با هدف فروش محصولات تولیدی این استان و با هدف کمک به نیازمندان راه اندازی شود.

/انتهای متن/
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد