خبر حضور بانوان در بازی صبای قم و نساجی مازندارن صحت ندارد

به گزارش به دخت به نقل از مهرخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش قم، جوابیه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم درخصوص انتشار تصویر حضور زنان در ورزشگاه شهید حیدریان قم به شرح ذیل است:

0

در برخی از خبرگزاری های معتبر کشور مطلبی با عنوان ذیل چاپ شده است:

برای اولین بار در ایران در بازی صبای قم- نساجی مازندران درهای ورزشگاه حیدریان قم به روی زنان باز شد.

به گزارش خبر گزاری (تعدادی از خبرگزاری ها معتبر) تصویری از این حضور را مصطفی معراجی ثبت کرده و بسیاری از سایت های خبری آن را منتشر کرده اند.

در تشریح این خبر باید گفت بازی صبای قم – نساجی مازندران در تاریخ ۲۷/۱۱/۹۳ در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شده و عکس منتشر شده مربوط به آموزش فوتبال تیم های نونهالان صبا می باشد که انتظارخانواده های محترم را جهت همراهی فرزندانشان به نمایش گذاشته است.

لازم به توضیح است که ورزشگاه شهید حیدریان قلب ورزش استان می باشد و روزانه پذیرای جمع کثیری از ورزشکاران (آقا و بانو) در رشته های مختلف ورزشی می باشد که با یک زمان بندی مناسب امکان استفاده همگان را مهیا می سازد و عکس منتشر شده گویای این واقعیت است.

اما اینکه چرا برخی از خبرگزاری ها اجازه انتشار چنین مطالبی غیر واقعی را به خود می دهند و به جای فرهنگ سازی ورزش در تمامی رشته ها ، سنین و جنسیت های مختلف به اغتشاش اذهان عمومی می پردازند، جای سوال دارد؟

روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قم ضمن ابراز تاسف از انتشار این گونه اخبار نادرست از تمامی رسانه های که یار و یاور اداره کل وزش و جوانان در جهت فرهنگ سازی ورزش در جامعه هستند تقدیر و تشکر می نماید.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده