دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

حمایت از زنان کارگر بیشتر مورد توجه خواهد بود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام تلاشمان را برای امنیت شغلی کارگران و به‌ویژه زنان کارگر خواهیم کرد.

به گزارش به دخت به نقل از خبرنگار مهر، علی ربیعی صبح پنجشنبه در همایش تجلیل از زنان فرهیخته کارگر استان قم که در شهرک شکوهیه برگزار شد، اظهار داشت: زنان غیور کارگر نشان دادند که علاوه بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی می‌توانند از نشاط و شادی در زندگی نیز برخوردار باشند.

علی ربیعی

وی گفت: وظیفه می‌دانم در اینجا از طرف همه جامعه کارگر از نگاه و رویکرد عزت آفرین مقام معظم رهبری برای جامعه کار سپاسگزاری نمایم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ما اعتقاد داریم کار و تولید راه بی بدیل نجات جامعه ایران است، افزود: مهم‌ترین تفاوت قشر کارگر با سایر اقشار این است که ارزش افزوده یک کارگر برای جامعه بسیار بیشتر است.

وی ادامه داد: جوانانی که برای جامعه ارزش افزوده‌ای نداشته باشند سعادت نخواهند داشت و لذا این کارگران هستند که سعادت را به ارمغان می‌آورند.

ربیعی تصریح کرد: در جامعه‌ای کارگر ارزشمند است که تولید در آن جامعه ارزش داشته باشد و ما به سمتی حرکت خواهیم کرد در آن نیروهای کار پر ارزش باشند.

وی با اشاره به اینکه کارگران باید شأن و منزلت خود را حفظ نمایند، گفت: شما هستید که موجب بهبود زندگی دیگران می‌شوید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در شرایطی قرار داریم که حدود ۵۶ درصد رشد ما کسری داشته است، لذا باید در این شرایط همه باهم همیاری کنیم و یکی از الگوهای ما قرار دادن و همیاری تولید کننده، کارگر و دولت در کنار هم است.

وی به اهمیت تولید و امنیت شغلی پرداخت و افزود: همزیستی کارفرمایان و کارگران در کنار هم رمز موفقیت ما خواهد بود.

ربیعی از حمایت بیشتر از قشر کارگر و به خصوص زنان کارگر در دولت اشاره کرد و گفت: تمام تلاشمان را برای امنیت شغلی کارگران و به‌ویژه زنان کارگر خواهیم کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد