یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶

حساس کردن مسئولان نسبت به مشکلات حوزه زنان ضروری است

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان با تاکید بر اختصاص امکانات لازم برای بانوان گفت: حساس کردن مسئولان در حوزه مشکلات زنان شهرستان ضروری و از جمله وظایف ما به شمار می رود.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، سهیلا اثنی عشران در نشست کارشناسان امور بانوان فرمانداری های منطقه یک استان اصفهان در سالن جلسات فرمانداری آران و بیدگل اظهار کرد: بررسی علل طلاق و آسیب های اجتماعی در جوامع مختلف ضروری است و در آران و بیدگل نیز به عنوان یک شهرستان مذهبی با فعالیت سازمان های مردم نهاد و با رویکرد مذهبی باید این موضوع بررسی شود و شاهد کاهش آمار آسیب های اجتماعی باشیم.


وی تصریح کرد: حوزه سلامت و اشتغال دو چشم انداز در حوزه بانوان و خانواده است و یکی از افتخارات دولت یازدهم طرح تحول سلامت است که باید در حوزه سلامت فرهنگ سازی شود.
فرماندار آران و بیدگل نیز در این نشست با اشاره به فعالیت مطلوب بانوان در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی این شهرستان گفت: عملکرد بانوان در جامعه در سرنوشت یک خانواده و جامعه اثرگذار است.
ابوالفضل معینی نژاد با اشاره به مسئولیت متعدد بانوان در خانواده و جامعه خاطرنشان کرد: زنان به واسطه نقش محوری که در خانواده دارند، در حفظ سلامت جسمی و روانی اعضا بسیار تاثیرگذارند.
وی گفت: امروز خانواده به عنوان مهمترین نهاد جامعه در معرض تهدید جدی دشمنان است و این مهم آینده نوجوانان و جوانان را به خطر می افکند.
این نشست با میزبانی فرمانداری آران و بیدگل و با حضور کارشناسان امور بانوان فرمانداری های منطقه یک استان اصفهان شامل شهرستان های کاشان، اردستان، نطنز، نائین و خور و بیابانک با دستور کار گزارش عملکرد دفترهای امور بانوان و خانواده فرمانداری ها در دو حوزه اشتغال و سلامت تشکیل شد.
شهرستان آران و بیدگل با ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، در فاصله شش کیلومتری شهرستان کاشان و ۲۱۵ کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد