حرکت کاروان ۵۰۰ جهیزیه ویژه نوعروسان نیازمند به تهران

کاروان ۵۰۰ جهیزیه نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد صبح فردا از حرم مطهر حضرت امام(ره) به سمت میدان آزادی حرکت خواهد کرد.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، فاطمه چوپانی مدیرامور شعب خیریه آبشار عاطفه‌های استان تهران گفت: این کاروان توسط ۱۰دستگاه تریلی از حرم مطهر حضرت امام(ره) به سمت میدان آزادی حرکت خواهد کرد.

وی افزود: آبشار عاطفه‌ها سازمان مردم نهادی با ۲۳شعبه فعال است و هدف آن کمک به خانواده‌های صعب‌العلاج و فعالیت‌های خیرخواهانه است.

چوپانی با اشاره به ۸۸۸۸سری جهیزیه اهدایی توسط این خیریه گفت: ما در سه گام ۸۸۸۸ سری جهیزه اهدا می‌کنیم؛ گام اول میلاد امام زمان(عج) بود که ۵۰۰ سری جهیزیه به تهران و برخی استان‌های کم برخوردار توسط خیران اهدا شد.

مدیرامور شعب خیریه آبشار عاطفه های استان اضافه کرد: در گام دوم که مصادف است با تولد آقا امام رضا(ع) ۵۰۰جهیزیه دیگر اهدا خواهد شد.

وی درباره کاروان جهیزیه گفت: برنامه کاروان جهیزیه شنبه ۲۳مرداد و از ساعت ۷صبح به صورت نمادین آغاز شده و کاروان حرکت خود را از حرم مطهر حضرت امام(ره) آغاز می‌کند و مردم شاهد کمک‌ها به نوعروسان خواهند بود.

چوپانی ادامه داد: این کاروان که متشکل از ۱۰ تریلی است، ساعت ۱۰ صبح به میدان آزادی می‌رسد.

مدیرامور شعب خیریه آبشار عاطفه‌های استان تهران گفت: گام سوم انشاءالله تولد حضرت زینب(س) خواهد بود.

گفتنی است پویش ملی آینه شمعدون(طرح تامین جهیزیه ۷۵۰۰۰نوعروس ایرانی) با مشارکت مردمی و به همت سازمان مردم نهاد آبشار عاطفه‌ها کاروان ۵۰۰ جهیزیه ویژه نوعروسان نیازمند را با شعار تروج ازدواج آسان به راه می‌اندازد.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده