یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

جمعیت بانوان فرهیخته پشتیبان معاونت امور زنان و خانواده است

معاون امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به حضور افراد از تخصص‌های مختلف در جمعیت بانوان فرهیخته گفت: این جمعیت می‌تواند پشتیبان دولت و معاونت امور زنان و خانواده فعالیت کند.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد در دومین نشست روسای جمعیت بانوان فرهیخته با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اتحاد بین دولت و ملت در هیچ حالتی نباید از بین برود، افزود: در سازمان تبلیغات اسلامی تلاش می‌کنیم دولت را به وسیله ایجاد شبکه‌ها و تبلیغات حمایت کنیم تا دولت به اهداف نظام برسد.
وی ادامه داد: جمعیت بانوان فرهیخته از بانوان با تخصص‌های مختلف که دغدغه فرهنگی دارند، تشکیل شده است و این جمعیت گرد هم آمده‌اند تا با کار فرهنگی، اندیشه‌های انقلاب اسلامی را پیش ببرند و جمعیت بانوان با هدف فعالیت در عرصه‌های فرهنگی ایجاد شده است.
معاون امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به حضور ۳۰ تا ۵۰ نفر از بانوان متخصص و بالغ بر هزار نفر از بانوان در شبکه‌های این جمعیت، گفت: در هر استان یک مجمع از جمعیت بانوان فرهیخته فعالیت می‌کنند که این اعضا دارای کرسی‌های تدریس در حوزه علمیه، دانشگاه‌ها و صاحبان کتاب و مقالات هستند که وجه مشترک آنها در کنار تخصص‌های مختلف کار فرهنگی است.
روحانی‌نژاد تاکید کرد: بر اساس اساسنامه و مجوز ارائه شده به این جمعیت، اعضای جمعیت بانوان فرهیخته در حوزه زنان و خانواده فعالیت‌های خوبی داشته‌اند و از این پتانسیل برخوردارند که بتوانند از دولت به طور کلی و از معاونت امور زنان و خانواده به طور خاص پشتیبانی کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد