سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

ثبت ۲۴۷۶ طلاق در نوروز ۹۴

مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در ۱۴ روز ابتدایی سال ۹۴ نسبت به مدت مشابه آن در سال ۹۳ نرخ چهار واقعه حیاتی ولادت، ازدواج، طلاق و فوت افزایش یافته است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، علی‌اکبر محزون افزود: از روز اول تا ۱۴ فروردین‌ماه سال جاری ۴۱ هزار و ۳۶۸ واقعه ولادت در کشور به ثبت رسید که ۳۲ هزار و ۲۳۷ ولادت در شهرها و ۹ هزار و ۱۳۱ واقعه در روستاها به ثبت رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت ۱۱ هزار و ۲۹۷ واقعه فوت به ثبت رسیده است که ۸۶۵۴ واقعه در شهرها ثبت شده است.

مدیرکل آمار و اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار ازدواج در ۱۴ روز نوروز نیز گفت: از اول تا ۱۴ فروردین‌ماه ۸۹۲۳ واقعه ازدواج در کشور ثبت شده که ۷۵۲۲ واقعه مربوط به شهرها و ۱۴۰۱ واقعه مربوط به روستاها بوده است.

محزون با اشاره به آمار طلاق در تعطیلات نوروزی نیز تصریح کرد: در این مدت ۲۴۷۶ واقعه طلاق در کشور ثبت شده که ۲۱۸۶ واقعه در شهرها و ۲۹۰ واقعه در روستاها به ثبت رسیده است.

وی همچنین با اشاره به آمار ولادت، فوت، ازدواج و طلاق در تعطیلات نوروزی سال ۹۳ اظهار کرد: در این مدت ۴۰ هزار و ۹۴۲ واقعه ولادت ثبت شده بود که ۳۲ هزار و ۱۸ واقعه مربوط به شهرها و ۸۹۲۴ واقعه مربوط به روستاها بود.

مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور اضافه کرد: در تعطیلات نوروزی سال گذشته ۱۰ هزار و ۳۲۰ واقعه فوت به ثبت رسید که ۸۴۵۰ واقعه در شهر بود.

محزون در ادامه گفت: در این مدت ۶۳۲۵ واقعه ازدواج ثبت شد که ۵۱۴۹ واقعه در شهرها به ثبت رسید.

مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور در پایان گفت: در تعطیلات نوروزی سال گذشته ۱۱۶۲ واقعه طلاق نیز ثبت شد که ۳۰۳۹ واقعه مربوط به مناطق شهری و ۱۲۳ واقعه مربوط به مناطق روستایی بود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد