دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

تیم ملی فوتسال زنان دو دیدار دوستانه با روسیه برگزار می کند

نایب رئیس سوم و رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال از برگزاری دو دیدار دوستانه تیم ملی فوتسال زنان ایران با روسیه خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا از فدراسیون فوتبال، الهه عرب عامری گفت: ۴ مرحله اردوی انتخابی برای تیم ملی فوتسال برگزار شد تا کادر فنی با ارزیابی بازیکنان جوان و نخبه، آنها را به اردوی تیم ملی دعوت کنند و ترکیب تیم با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه تمرینات خود را برای حضور در مسابقات آسیایی داخل سالن که سال آینده برگزار می شود، آماده کند.


وی افزود: همچنین مانند هر سال، ۲ دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال روسیه در دستور کاری بازیکنان قرار داده ایم تا کادر فنی بتواند بازیکنان را ارزیابی کنند و با پی بردن به نکات ضعف و قوت تیم، برنامه ریزی دقیق تری را در دستور کاری خود قرار دهند.
به گفته عرب عامری، دیدارهای دوستانه ایران و روسیه قرار است مهرماه برگزار شود و تا آن زمان ۸ مرحله اردوی آماده سازی نیز برای تیم ملی فوتسال بانوان برگزار می شود.
وی در پایان از تشکیل اردوی تیم فوتسال زیر۱۷ سال خبر داد و گفت: از اوایل مردادماه اردوی تدارکاتی تیم زیر ۱۷ سال دختران ایران برای حضور در میادین پیش روی آسیایی و بین المللی تشکیل می شود؛ در واقع یکی از اهداف کمیته بانوان برگزاری اردوهای مدون، انجام بازی های دوستانه و بین المللی است تا تیم های آماده ای را به مسابقات اعزام کنیم.
/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد