تیم «فوتسال بانوان» ۲۷ آبان به «گواتمالا» می‌رود

نود/ اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال بانوان ایران به منظور حضور در رقابتهای جام جهانی کوچک – گواتمالا درحالی از صبح امروز آغاز شد که این تیم روز ۲۷ آبان‌ماه راهی کشور گواتمالا می‌شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از  وب سایت نود و به نقل از مهر، فدراسیون فوتبال اعلام کرد اردوی ‌آماده‌سازی تیم ملی فوتسال بانوان جهت شرکت در جام جهانی کوچک گواتمالا از صبح امروز شنبه در کمپ تیم های ملی آغاز شد و ملی‌پوشان پس از تمرینات خود زیر نظر کادر‌فنی، ۲۷ آبان‌ماه تهران را به مقصد کشور گواتمالا ترک می‌کنند.
همچنین اسامی نفرات حاضر در این اردو به شرح زیر است:
نسیمه غلامی، فرشته کریمی، فرزانه توسلی، نغمه مرادی، سپیده زرین راد و نیلوفر اردلانی از تهران، سحر پاپی، زهره میثمی، سهیلا ملمولی، طاهره مهدی پور و فاطمه پاپی از خوزستان، فاطمه اعتدادی از قزوین، اعظم آخوندی از اصفهان، مهسا نظری و سارا شیربیگی از کرمانشاه و فهمیه زارعی از هرمزگان.
مسابقات جام جهانی کوچک گواتمالا از سوم آذرماه به میزبانی گواتمالا برگزار می شود که ملی پوشان فوتسال کشورمان با تیم‌های برزیل، پرتغال و کاستاریکا در گروه A به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
برنامه مسابقات جام جهانی کوچک گواتمالا نیز به شرح زیر اعلام شد:
سه‌شنبه – سوم آذرماه
* برزیل – کاستاریکا
* ایران – پرتغال
* اسپانیا – روسیه
* گواتمالا – ژاپن

چهارشنبه – چهارم آذرماه
* پرتغال – کاستاریکا
* ایران – برزیل
* ژاپن – اسپانیا
* گواتمالا – روسیه

پنجشنبه – پنجم آذرماه
* کاستاریکا – ایران
* پرتغال – بریل
* روسیه – ژاپن
* گواتمالا – اسپانیا
پیش از این علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال از لغو سفر تیم ملی فوتسال زنان ایران به گواتمالا به منظور شرکت در جام جهانی کوچک فوتسال زنان خبر داد و اعلام کردبا توجه به مشکلاتی که در مسیر دریافت روادید وجود دارد، این سفر انجام نمی‌شود اما حسن روحانی رئیس جمهور ایران از وزرای ورزش و جوانان و امور خارجه خواست هرچه سریعتر مقدمات اعزام تیم ملی فوتسال زنان ایران به مسابقات جام جهانی را فراهم کنند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده