دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

توانمندی‌‌های صنایع دستی بانوان در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل معرفی می‌شود

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: صنایع دستی بانوان فعال استان اردبیل در نمایشگاه توانمندی‌های بانوان واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اردبیل معرفی می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم،علیرضا دباغ عبداللهی پیش از ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان روستایی اردبیل اظهار داشت: توانمندی بانوان فعال صنایع دستی استان از جمله تراش سنگ‌های نیمه قیمتی و تولیدات چرمی دست‌دوز شهرستان مشگین‌شهر و اردبیل در قالب چهار غرفه در نمایشگاه توانمندی‌های بانوان اردبیل به نمایش گذاشته شده است.

وی تصریح کرد: در کنار این غرفه‌ها توانمندی‌های بانوان فعال سایر ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان نظیر ادارات کل آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای، بنیاد شهید و امور ایثارگران، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن و تجارت، فرمانداری، کانون مساجد، هلال احمر استان و برخی نهادهای دیگر نیز در این مکان به نمایش گذاشته شده است.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: این قابلیت‌ها و قوانمندی‌ها در قالب ۱۱۵ غرفه با هدف معرفی قابلیت‌ها و فعالیت‌های سازنده بانوان استان در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل به نمایش گذاشته شده است.

دباغ عبداللهی گفت: علاقمندان می‌توانند تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه از ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۱۰ شب از این نمایشگاه دیدن کنند و با توانمندی‌های بانوان استان در عرصه صنایع دستی آشنا شوند که این امر می‌تواند عاملی برای بازاریابی محصولات تولیدی بانوان استان نیز باشد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد