تهران به معلم زن در دوره ایتدایی نیاز دارد

امکان انتقال فرهنگیان به شهر تهران امکان دارد و متقاضیان می توانند درخواست خود را اعلام کنند.

0

به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از اعلام خبر امکان ثبت نام فرهنگیان برای نقل و انتقال کاربران زیادی در مورد انتقال به تهران سوال داشتند. در همین زمینه سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به طور موقت این امکان وجود دارد.
او با اشاره به اینکه طبق ماده ۶۵ قانون برنامه پنجم توسعه ورود نیرو به کلانشهرها ممنوع است گفت: انتقال موقت به کلان شهرها امکانپذیر است و برای شهر تهران در دوره ابتدایی به آموزگار زن نیاز داریم و در سایر پایه‌ها نیز امکان انتقال موقت نیروی مرد به پایتخت وجود دارد.
براساس این گزارش، شرایط و مقررات انتقال موقت بدین شرح است:
– دارا بودن حداقل سه سال سابقه خدمت تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۵ به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی.
– مستخدمینی که در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های مورد نیاز آموزش‌ و پرورش در دانشگاه‌های دولتی (غیر از علمی کاربردی و پیام نور) با ارائه مدارک مستند متقاضی انتقال موقت به استان محل تحصیل باشند.
– همسر همکاران فرهنگی که برای ادامه تحصیل در رشته مورد نیاز متقاضی انتقال موقت یا مأمور به تحصیل (مشمولان تبصره ذیل ماده ۶۱ قانون مدیریت خدمات کشوری) باشد.
– متقاضیانی که به تشخیص کمیته برنامه‌ریزی منطقه و تأیید کمیته برنامه‌ریزی استان مبدا و مقصد دارای شرایط حاد و خاص باشند.
– افرادی که متقاضی انتقال به منطقه آزاد کیش (هرمزگان) هستند.
جدول زمان‌بندی نقل وانتقال نیز بدین شرح است:
– ثبت‌نام در سامانه و ارائه مدارک به امور اداری منطقه مبدا توسط متقاضیان از دهم خرداد تا ۲۴ تیر ۹۵٫
– کنترل بررسی فرم‌های درخواست و امتیاز بندی متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط آموزش و پرورش منطقه مبداء از تاریخ ۱۶ خرداد تا ۳۱ تیر ۹۵٫
– بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر توسط آموزش و پرورش مبداء از تاریخ ۲۰ خرداد.

متقاضیان به سایت http://enteghal.medu.ir/ از تاریخ دهم خرداد مراجعه کنند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده