تمدید مهلت ارسال آثار به رصدنمای ملی عفاف و حجاب

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، مهلت ارسال آثار به رصدنمای ملی عفاف و حجاب تا ۳۱ مرداد تمدید شد.
مرکز رصد نمای ملی عفاف و حجاب با انتشار اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رصدنما خبر داده است، در متن این اطلاعیه آمده است:
با توجه به استقبال تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار و محصولات حوزه عفاف و حجاب کشور و رصد نزدیک به ۲۵۰۰۰ اثر و محصول، به اطلاع می‌رساند مهلت ارسال آثار در فراخوان اولین دوره رصدنمای ملی «ع» به مدت ۲ هفته دیگر و تا تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ تمدید شد.
لازم به ذکر است، رصدنمای ملی «ع» یک چرخه نوظهور مهندسی فرهنگی است که با شناسایی، ارزیابی و معرفی چند سطحی آثار و محصولات عفاف و حجاب، سعی خواهد کرد برای تولیدکنندگان، مخاطبان و مدیران این حوزه ارزش آفرین باشد.
رصدنمای ملی«ع» در ۱۴ بخش کتاب، مقاله، طرح آموزشی، عکس، فیلم، شعر، پوستر، داستان، شبکه های اجتماعی، وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها، محصولات دیجیتال، پوشش اسلامی و… اقدام به رصد و دریافت آثار و محصولات می‌کند تا پس از شناسنامه‌سازی و ارزیابی و داوری اجمالی و تفصیلی آثار، از برگزیدگان و محصولات فاخر حمایت مادی و معنوی لازم برای تکثیر و پخش را داشته باشد.
علاقه‌مندانی که در هر یک از بخش‌های ۱۴ گانه رصدنمای«ع»، تولیداتی با موضوع عفاف و حجاب دارند، می‌توانند آنها را از طریق سایت www.ayn.ir ثبت اثر کنند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط