دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

تصادف زنجیره‌ای ۱۸ خودرو کاروان عروس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: شب گذشته ۱۸ خودروی کاروان خودروی عروس در بزرگراه بابایی به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر برخورد کردند.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، جلال ملکی درباره حادثه برخورد چند دستگاه خودرو اظهار داشت: در ساعت ۲۳:۲۲ دقیقه شب گذشته حادثه برخورد ۱۸ دستگاه خودرو در غرب به شرق بزرگراه بابایی بعد از پل استخر به سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد ۱۸ دستگاه خودروی سواری از انواع پژو، پراید، پژو ۲۰۶ و BMW با یکدیگر برخورد کرده‌اند که در هنگام بررسی حادثه مشخص شد این خودروها برای کاروان خودروی عروس بوده است.

ملکی افزود: در این حادثه دو خانم دچار آسیب‌دیدگی شدند که یکی از آنها در دقایق اولیه توسط اقوام به مراکز درمانی منتقل شد و نفر دوم نیز توسط آتش‌نشانی به اورژانس و سپس به مراکز درمانی تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: در ۵ دقیقه بامداد امروز عملیات این حادثه به اتمام رسید و خودروها به حاشیه امنی منتقل شدند.

ملکی توصیه کرد کاروان‌های خودروی ماشین عروس در هنگام تردد مانع از بسته شدن بزرگراه‌ها و خیابان‌های اصلی نشوند تا شب خوبی را برای خود و خانواده‌های خود رقم بزنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد