تصادف زنجیره‌ای ۱۸ خودرو کاروان عروس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: شب گذشته ۱۸ خودروی کاروان خودروی عروس در بزرگراه بابایی به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر برخورد کردند.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس، جلال ملکی درباره حادثه برخورد چند دستگاه خودرو اظهار داشت: در ساعت ۲۳:۲۲ دقیقه شب گذشته حادثه برخورد ۱۸ دستگاه خودرو در غرب به شرق بزرگراه بابایی بعد از پل استخر به سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد ۱۸ دستگاه خودروی سواری از انواع پژو، پراید، پژو ۲۰۶ و BMW با یکدیگر برخورد کرده‌اند که در هنگام بررسی حادثه مشخص شد این خودروها برای کاروان خودروی عروس بوده است.

ملکی افزود: در این حادثه دو خانم دچار آسیب‌دیدگی شدند که یکی از آنها در دقایق اولیه توسط اقوام به مراکز درمانی منتقل شد و نفر دوم نیز توسط آتش‌نشانی به اورژانس و سپس به مراکز درمانی تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: در ۵ دقیقه بامداد امروز عملیات این حادثه به اتمام رسید و خودروها به حاشیه امنی منتقل شدند.

ملکی توصیه کرد کاروان‌های خودروی ماشین عروس در هنگام تردد مانع از بسته شدن بزرگراه‌ها و خیابان‌های اصلی نشوند تا شب خوبی را برای خود و خانواده‌های خود رقم بزنند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده