تسلیت مولاوردی به خانواده کودک قربانی افغان

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در پی قتل دلخراش ستایش قریشی، دختربچه افغان ضمن عرض تسلیت به خانواده داغ دیده گفت: همدردی با خانواده ستایش کمترین کاری است که می توان انجام داد.

0

به گزارش به دخت به نقل از خبرگزاری مهر، شهیندخت مولاوردی افزود: هنوز در حال و هوای خبر جانفشانی معلم فداکار سیستان و بلوچستانی در نجات جان دانش آموزانش بودیم که دیروز خبر تکان دهنده جنایتی که علیه دختر شش ساله مهاجر افغان در ورامین به وقوع پیوسته است، جانمان را به درد آورد.

بازتاب وسیع رسانه‌ای و واکنش‌های گسترده عمومی نسبت به این خبر بعد از یک هفته نشان از عمق فاجعه دارد. در این شرایط، عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده ستایش کمترین کاری است که می توان انجام داد.

بی تردید به مانند موارد مشابه این روزها تحلیل‌های متعددی از منظر جامعه شناختی، روان شناسی و حتی جرم‌شناسی و … در خصوص وجوه، شخصیت و شرایط و اوضاع و احوالی که جوان هموطنمان را به ارتکاب این جنایت شنیع سوق داده است، ارائه خواهد شد و مجازاتی متناسب با جرم ارتکابی هم که بدون هیچ اغماضی انتظار وی را می کشد و خانواده‌ای که یک عمر بار شرمندگی و عذاب وجدان این رفتار غیرانسانی مرتکب را بر دوش می‌کشد.

خلاصه درد را از هر طرف که بخوانی درد است … از دیروز با ذهنی به هم ریخته و آشفته، مدام این موضوع را با خودم مرور می کنم که به کجا چنین شتابان در حرکت هستیم؟

ستایش قریشی دختر ۶ ساله افعان روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه توسط جوانی ۱۷ ساله در ورامین به قتل رسید.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده