ترویج عفاف و حجاب در اولویت فیلم‌های تولیدی صداوسیما

مشاور امور بانوان سازمان صداو سیما با اشاره به اینکه ترویج عفاف و حجاب در اولویت فیلم‌های تولیدی صدا و سیما قرار دارد، گفت: نظارت جدی بر پوشش و نوع حجاب مجریان و بازیگران صداو سیما وجود دارد و در صورت تخطی تذکر‌های لازم داده می‌شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از فارس،پروین سلیحی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس با اشاره به وظایف صداو سیما در اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب گفت: پیش از تصویب قانون عفاف و حجاب نیز سازمان صدا و سیما برنامه‌هایی را در جهت ترویج عفاف و حجاب در دستور کار خود قرار داده بود که از جمله آنها می‌توان به تولیداتی با این محتوا اشاره کرد.

وی در مورد برخی انتقادات در مورد پوشش و نوع حجاب مجریان و بازیگران تولیدات تلویزیونی گفت: این انتقاد را قبول ندارم چرا که نظارت‌های قوی بر روی این موضوع صورت میگیرد و در صورت بروز هرگونه ناهنجاری در پوشش و حجاب مجریان و بازیگران با آنها برخورد می‌شود.

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: شاید در برخی موارد نوع گریم بازیگران یا مجریان مقداری بیش از حد معمول باشد که در اینصورت نیز تذکرهای لازم داده می‌شود همانطور که اگر دقت کنید در مقایسه با برخی تولیدات سینمایی نیز حدود‌ها در تولیدات سینمایی بیشتر رعایت می‌شود.

سلیحی ادامه داد: ما تولیداتی نیز در این زمینه داشته ایم اما صرفا به برنامه‌هایی مانند سخنرانی در این زمینه بسنده نکرده و تولیدات فرهنگی نیز در این زمینه داشته ایم.

مشاور امور بانوان صدا و سیما افزود: امیدوار هستیم به زودی بتوانیم فیلم‌های تلویزیونی نیز با موضوع عفاف و حجاب داشته باشیم تا بتوانیم در جهت تحقق وظایفمان در ترویج عفاف و حجاب گام‌های مؤثری برداریم.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده