دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

از ابتدای سال‌جاری تاکنون صورت گرفت

تامین هزینه ازدواج ۳۶۰ مددجوی کرمانشاهی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه ار تامین هزینه ازدواج ۳۶۰ مددجوی کمیته امداد استان کرمانشاه از محل کمک‌های مردمی و مساعدت موسسات خیریه خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس از کرمانشاه به نقل از کمیته امداد کرمانشاه، حسین خدرویسی با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از یک هزار و ۳۸۵ مددجو در استان از کمک هزینه ازدواج بهره‌مند شده‌اند، اظهار کرد: امسال بالغ بر ۲۸ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال کمک هزینه ازدواج به مددجویان زیر پوشش در استان اعطا شده است.

خدرویسی بیان داشت: بیش از ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از کمک هزینه مذکور از منابع دولتی و مابقی این اعتبار از محل کمک‌های مردمی و موسسات خیریه تامین اعتبار شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه به نوعروسان و بانوان مددجو ۲۰ میلیون ریال کمک هزینه در راستای تامین جهیزیه پرداخت می‌شود، گفت: هدیه ازدواج پرداختی به پسران زیر پوشش کمیته امداد پنج میلیون ریال است.

وی تصریح کرد: در ابتدای سال‌جاری بیش از سه هزار زوج زیر پوشش کمیته امداد استان کرمانشاه در انتظار دریافت کمک هزینه ازدواج بودند که طی ۹ ماهه امسال با پرداخت کمک هزینه ازدواج به یک هزار و ۳۸۵ نفر از این زوج‌ها هم اکنون این تعداد به یک هزا ۶۳۷ نفر رسیده است.

این مسئول در پایان ضمن درخواست از مردم خیر و نیکوکار استان برای مهیا کردن شرایط ازدواج آسان برای جوانان نیازمند در آستانه ازدواج، اظهار امیدواری کرد: خیران نیک‌اندیش با کمک‌های بی‌دریغ خود جوانان نیازمند را در راستای تامین برخی از هزینه‌های ازدواج یاری و آنان را راهی خانه بخت کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد