برنامه ریزی لازم برای گذران اوقات فراغت بانوان خوزستانی شده است

مدیرکل امور بانوان استانداری خوزستان گفت: این مجموعه از یک ماه گذشته برنامه ریزی های خود را برای پر کردن اوقات فراغت بانوان استان در ایام تابستان آغاز کرده است.

0

الهه موالی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: متاسفانه در شهرهای ما کمبودهای فراوانی در زمینه مراکز تفریحی متناسب با شرایط آب و هوایی استان وجود دارد. این مسئله در هر دو بخش بانوان و آقایان پررنگ است.

وی افزود: پارک بانوان اهواز تنها یک چهارم از نیازهای این شهر در راستای پر کردن اوقات فراغت بانوان را تامین می کند و در این زمان نیازمند احداث پارک های بانوان در هر منطقه از شهر هستیم.

مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان با اشاره به ساخت ۱۷ پارک مخصوص بانوان در سایر شهرهای استان گفت: متاسفانه زیر ساخت های لازم برای احداث اینگونه پارک ها در شهرها وجود ندارد و احداث این مکان ها احتیاج به زمان طولانی دارد.
 
وی اظهار کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر اهواز باید هر چه سریعتر نسبت به بهره برداری از این پارک اقدام کنند. زیرا تنها مسائل جزیی و بسیار کوچک مانع استفاده از این مکان هستند.

مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان گفت: کارگروه اوقات فراغت این مجموعه از یک ماه گذشته برنامه ریزی های خود را برای پر کردن اوقات فراغت بانوان استان در ایام تابستان آغاز کرده و در چند روز آینده نیز نتایج این برنامه ریزی ها اعلام خواهد شد.    

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده