برترین زن کارآفرین کشور معرفی می شود

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، رییس ستاد برگزاری همایش و نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار گفت: حدود یکصد بانوی کارآفرین برتر در ۳۰ گروه کالایی از موسسات مختلف معرفی شده و از میان آنان، زن کارآفرین سال معرفی می شود.

سهیلا جلودارزاده افزود: به دلیل همزمانی برپایی نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار با هفته ازدواج و سالگرد ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س)، شرایطی را فراهم کرده ایم که بانوان از کریدور کارآفرینی بازدید و در آنجا شیوه مناسب اشتغال خود را پیدا کنند.
وی با بیان اینکه محصولات بانوان کارآفرین در این نمایشگاه به فروش می رسد، گفت : بانوان می توانند از میز وزارتخانه های کار، ارشاد و…، از خدماتی که برای اشتغال در نظر گرفته شده، استفاده کنند.
جلودارزاده تصریح کرد: برای بانک ها و صندوق های قرض الحسنه نیز یک سالن کارآفرینی در نظر گرفته ایم که جوانان و زنان سرپرست خانوار می توانند از مزایای این صندوق ها برای دریافت وام مطلع و بهره مند شوند.
وی گفت: دومین نمایشگاه نقش زنان در توسعه پایدار طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.
جلودارزاده افزود: همایش بین المللی نقش زنان در توسعه پایدار نیز ۲۵ و ۲۶ شهریور ماه با حضور مقامات عالی رتبه کشور و بانوان توانمند و کارآفرین داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده