بانوان مهابادی هنر خود در آشپزی را به نمایش گذاشتند

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا،این جشنواره که با حضور چند تن از اعضای شوراهای اسلامی شهر و جمعی از مسوولان این شهرستان در سالن وحدت مجتمع فرهنگی و هنری شهرداری مهاباد برگزار شد با استقبال بسیار خوب بانوان علاقه مند به آشپزی مواجه شد .
در این جشنواره بیش از ۵۰ نفر از بانوان هنر آشپزی خود را در زمینه های مختلف به نمایش گذاشتند .
بانوان مهابادی در این جشنواره انواع غذاهای محلی شامل آش رشته، آش دوغ، انواع پلو، کوکو، ماهی، ته چین، پلو مرغ، زرشک پلو، کوفته، انواع دلمه، انواع سالاد و دسر و کیک را پخته و در معرض دید عموم گذاشته بودند.
در این جشنواره شماری از بانوان نیز با اشکال زیبایی اقدام به تزیین غذاهای خود و سفره آرایی کرده بودند که بسیار مورد توجه حاضران قرار گرفت .
در پایان این جشنواره داوران و اعضای شوراهای اسلامی شهر مهاباد پس از داوری کردن غذاها به ۱۱ نفر از بانوان شرکت کننده در این جشنواره که غذاهای خود را با مهارت بیشتری آماده کرده بودند، جوایزی اهدا کردند.
به گزارش ایرنا ، طی هفته دولت در شهرستان مهاباد ۴۴ طرح عمرانی ، آموزشی ، راه و شهرسازی ، کشاورزی ، ورزشی و خدماتی با اعتباری افزون بر ۵۳۱ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که از مجموع این طرح ها ۲۳ طرح در مناطق شهری و ۲۱ طرح دیگر در مناطق روستایی اجرا شده است.
دوم تا هشتم شهریور ماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
مهاباد در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده