شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

بانوان تیرانداز ایران سه مدال طلا، نقره و برنز گرفتند

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، ساره جوانمردی، […]

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، ساره جوانمردی، سمیرا ارم و عالیه محمودی امروز ( شنبه ) در جام جهانی تیراندازی معلولان جهان در استرالیا به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز گرفتند.

 در مرحله مقدماتی رقابت های تپانچه بادی ۱۰ متر P2، ساره جوانمردی با امتیاز ۳۸۶ رکورد پیشین جهان را که در اختیار خودش بود، ۵ امتیاز ارتقا داد و با کسب عنوان اول از مرحله مقدماتی راهی فینال شد.
سمیرا ارم و عالیه محمودی نیز به ترتیب با کسب عناوین دوم و چهارم به مسابقات پایانی راه یافتند.
در رقابت های فینال نیز ساره جوانمردی به عنوان قهرمانی دست یافت، سمیرا ارم نایب قهرمان شد و عالیه محمودی نیز در جایگاه سوم ایستاد.
بدین ترتیب بار دیگر بانوان تیم ملی کشورمان موفق شدند سه سکوی برتر جهان در تپانچه بادی ۱۰ متر P2 را تصاحب و موفقیت خود در رقابت های کرواسی را تکرار کنند.
رقابت های جام جهانی تیراندازی استرالیا برای کاروان جمهوری اسلامی ایران با کسب یک نشان نقره تیمی میکس در تپانچه خفیف ۵۰ متر P4، یک عنوان چهارم و سهمیه پارالمپیک در تپانچه بادی ۱۰ متر P1 و یک نشان طلا، یک نشان نقره و یک نشان برنز در تپانچه بادی ۱۰ متر P2 پایان یافت.
این مسابقات با امتیاز کسب سهمیه مستقیم بازی های پارالمپیک ریو از ۲۴ شهریور ماه با حضور ۱۵۰ ورزشکار از ۳۴ کشور جهان به میزبانی سیدنی برپا شده بود . این مسابقات امروز به پایان می رسد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد