بافت لباس گرم توسط دانش آموزان عجبشیر و اهدا آنها به مدافعان حرم

۱۲۰ دانش آموز دبیرستان دخترانه عصمتیه در عجبشیر دست بافته های خود را در آستانه فصل سرما به مدافعان حرم اهدا کردند تا جلوه ای از پشتیبانی مردم از رزمندگان اسلام به نمایش گذاشته شود.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، مسوول ستاد کمک های مردمی به مدافعان حرم عجبشیر گفت: دانش آموز و معلمان این دبیرستان علاوه بر ۳۰۰ دست انواع کلاه، بلوز و دستکش کاموا، تعدادی پتو، مواد غذایی و قلک را به مدافعان حرم حضرت زینب (س) اهدا کردند.
پرویز احدی افزود: بافت این لباس ها با توجه به سرمای شدید در سوریه و در اطراف حلب و دمشق می تواند در آمادگی سربازان مدافع حریم اهل بیت مورد استفاده قرار بگیرد.
وی با اشاره به اینکه تمام هزینه تهیه این کامواها را خود دانش آموزان و معلمان این دبیرستان تامین کرده اند، گفت: هنوز هیچ گونه اطلاعی رسانی و اعلام نیازی در این خصوص انجام نشده و پیشگامی این دانش آموزان و معلمان در تامین لباس گرم برای مدافعان حرم خودجوش است.
وی افزود: این اقدام خودجوش، مشارکت در آرمان‌های تمدن نوین اسلامی، پشتیبانی از مقوله مقاومت و جهاد، تقویت روحیه مسؤولیت پذیری و ارتقای سطح مهارت‌های عملی دانش‌آموزان به شمار می رود.
به گفته وی در کنار هر یک از البسه ها، دل نوشته‌هایی از دانش‌آموزان دختر برای حضرت زینب (س) نیز دریافت شده است.
وی افزود: این البسه و دلنوشته ها در نیمه اول آذر سال جاری به ستاد پشتیبانی مدافعان حرم آذربایجان شرقی ارسال می‌شود.
عجب شیر با حدود ۸۵ هزار نفر جمعیت در۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده