افشای نقش مافیا برای حضور “رونی کلمن” آمریکایی در ایران

قهرمان پرورش اندام ایران نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل دارویی جهان برای حضور “رونی کلمن” آمریکایی در ایران که به ماشین عضله‌سازی با دارو معروف است هشدار داد و گفت: این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان ایرانی کلاس فیگور بگذارد.

0

به گزارش به دخت به نقل از مشرق، یزدان راد در گفت‌وگو با تسنیم، نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل دارویی جهان برای حضور “رونی کلمن” آمریکایی در ایران هشدار داد و اظهار داشت: بنده هفته‌ها است که با رسانه ملی در تماس هستم تا این هشدار را بدهم ولی دریغ از همکاری که با ما شود.

وی ادامه داد: حضور “رونی کلمن” آمریکایی که معروف به ماشین عضله سازی با دارو است با روش کنونی که فدراسیون پرورش اندام پیش گرفته است اصلاً صحیح نیست، زیرا چطور می‌شود یک بازیگر زن (روناک یونسی) مسئول هماهنگی برای حضور این پرورش اندام آمریکایی در ایران باشد و از طرفی دیگر این آمریکایی می‌خواهد برای بانوان کشورمان هم کلاس پرورش اندام بگذارد، و این سؤال پیش می‌آید: این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان ما فیگور بگیرد؟

راد با انتقاد از هزینه‌های میلیاردی که برای شرکت در کلاس “رونی کلمن” از جوانان کشورمان گرفتند، گفت: چطور امکان دارد هر فردی که می‌خواهد با “رونی کلمن” عکس بگیرد باید ۵ تا ۷ میلیون ریال پرداخت کند و در نهایت افراد باید در حدود ۲۰میلیون ریال برای حضور ۲ ساعت در کلاس این آمریکایی بپردازند.

وی با اشاره به اینکه در ایران ده‌ها پرورش‌اندام‌کار مطرح کشورمان که اعتبار جهانی هم یدک می‌کشند، حضور دارند و می‌توانند بهترین کلاس‌های آموزشی پرورش اندام را برگزار کنند، عنوان کرد: بنده سالها با “رونی کلمن” بودم و حتی با این فرد زندگی کردم، این فرد حتی نمی‌دانست ایران و خاورمیانه کجا است! “کلمن” فردی است که برای شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ مکمل دارو فعالیت می‌کند و ما ورزشکاران بدن‌سازی چنین افرادی را نمی‌توانیم در جُرگه پرورش اندام کارهای سالم عنوان کنیم زیرا این افراد در مسابقات مسترالمپیا شرکت می‌کنند که دوپینگ کردن در آن آزاد است، بنابراین ما فقط پرورش اندام کاران جهانی را قبول داریم که دوپینگ نمی‌کنند، از طرفی دیگر در مسابقات مسترالمپیا فقط ۱۵ نفر شرکت می‌کنند در حالیکه در مسابقات جهانی در حدود ۴۰۰ نفر رقابت می‌کنند.

راد با بیان اینکه ما که با کسی بغل و کینه نداریم، ادامه داد: با این وجود اگر “رونی کلمن” ۱۰ سال پیش در ایران حضور پیدا می‌کرد باز هم حرفی نبود ولی در حال حاضر این ماشین عضله سازی با دارو یک دهه است که دیگر در رقابت‌های حرفه‌ای پرورش اندام شرکت نمی‌کند و بازنشسته شده است، حتی به‌جرئت می‌توانم عنوان کنم با توجه به شناختی که بنده از این فرد دارم “کُلمن” حتی یک برنامه غذایی نیز نمی‌تواند ارائه کند، به‌خاطر همین مسئولان هماهنگ کننده حضور “کُلمن” از پرورش اندام کاران بنام ایرانی خواستند تا وی را همراهی کنند تا بتواند پاسخ شرکت‌کنندگان را بدهد.

قهرمان پرورش اندام ایران و اَسیا با اشاره به اینکه با توجه به شرایط رکود اقتصادی کشور حضور این آمریکایی فقط به اقتصاد و مصرف بی‌رویه مکمل‌ها و خروج ارز از کشور زیان خواهد زد، خاطرنشان کرد: بنده از دکتر تقی‌خانی سرپرست جدید فدراسیون پزشکی ورزشی ایران درخواست می‌کنم که با توجه به زحمات و مطالعاتشان درباره دوپینگ و مواد نیروزا حتماً نسبت به حضور “رونی کُلمن” آمریکایی که به یک تجارت تبدیل شده است و مهمانان ویژه وی نه تنها قهرمانان بدن‌سازی بلکه بازیگرهای زن جوان کشور (ال.ش.) هستند هرچه سریعتر اقدام و واکنشی نشان دهد.

به گزارش خبرنگار تسنیم، یزدان راد قهرمان پرورش اندام ایران و اَسیا از افشای فساد در پرورش‌ اندام کشور و همچنین پشت‌پرده‌های حضور این ماشین عضله سازی آمریکایی در روزهای آینده خبر داد.

 

رونی کلمن، قهرمان پرورش‌اندام مسترالمپیا، روز سوم اردیبهشت به ایران می‌آید تا یک دوره آموزشی فشرده برگزار کند؛ دوره‌ای که هزینه بالایی دارد و بانوان هم می‌توانند در آن شرکت کنند و این درحالی است که طرفداران جبهه تروریستی النصره که با دولت سوریه می‌جنگند این ماشین عضله سازی آمریکایی را از طرفداران خود عنوان می‌کنند به‌طوری که عکس‌های این فرد در فضای مجازی با پرچم جبهه النصره گواه این مسئله است.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده