اسامی برندگان مسابقه “از کودکم یادگرفتم” اعلام شد

علی آهنگری ، ابوالفضل باقری و گلسا اربابی سه برنده کوچکی هستند که مادران شان با دقت در رفتار آنها نکات جالب توجه و عمیقی را یاد گرفته بودند و با عکس – متنی زیبا در مسابقه “از کودکم یاد گرفتم” شرکت کردند.

0

سایت به دخت ضمن تشکر فراون ازهمه شرکت کنندگان عزیزی که با عکس – متن های زیبای خود چیزهای خوبی به ما آموختند، سه برنده مسابقه را اعلام می کند.

 برمبنای الگوی مشخصی که برای امتیاز دهی دقیق در اختیار سه داور مسابقه خانم جمال زاده، خانم اسکندری و خانم بردبار قرارداده شده بود؛ و جمع همه امتیازات، از بین تمامی شرکت کنندگان سه نفر بیشترین امتیاز را آوردند: 

 

نفر اول آقای علی آهنگری  با  ۲۶۵  امتیاز با این عکس و متن :“چند روزپیش حرف از بحران کم آبی در منزل ما زده شد. امروز با ناباوری دیدم که پسر کوچکم ماشین بازی خود را با اندکی آب می شوید. ای کاش من و همه مردم مثل علی نگران  کمبود آب بودیم. چقدر دنیای کوچکش رنگ نگرانی گرفته.”

 

نفر دوم ابوالفضل باقری با ۲۴۲ امتیاز با این عکس – متن :“ابوالفضل عاشق کار چوبه ، حرفه ی پدرش. دوست داره که با سختی روی جسم سخت و محکم حکاکی کنه و پدیده ای رو خلق کنه. از این بابت خوشحالم که یاد گرفته هر چیزی به راحتی خلق نمیشه و باید زحمت کشید.”

 

نفر سوم گلسا با ۲۴۰ امتیاز با این عکس- متن:مهربونی و خوب دیدن رو از گلسا یاد گرفتم.

من در  کنار گلسا، در حالی که پسر کوچولوم  بغلم  بود، رو صندلی مترو نشسته بودم . گلسا، خانم مسنی رو دید و از من خواست که بلند شم تا اون خانم بشینه.‌‌ گلسا گفت بچه ها و خانم های پیر زود خسته میشن و این شد که دلش می خواست خودش و اون خانم رو صندلی ها بنشینند…

گلسا به من یاد داد که شرایط به ظاهر سخت خودم باعث نشه دیگرانی که به توجه بیشتری نیاز دارند رو فراموش کنم.

 

به این سه مادر و کودک عزیز، که برنده مسابقه هستند، یک کارت هدیه و یک سِت مادر و کودک از طرف سایت به دخت اهدا می شود.

عزیزان برنده برای دریافت جایزه خود به این آیدی مراجعه کنند:

@behdokht_admin

 /انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده