دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

اردبیل قهرمان مسابقات دومیدانی ناشنوایان دختر کشور شد

تیم دو میدانی ناشنوایان دختر اردبیل قهرمان مسابقات دومیدانی ناشنوایان کشور شد.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، این مسابقات با شرکت ۷۰ ورزشکار دو و میدانی کار دختر ناشنوای کشور در محل مجموعه ورزشی تختی اردبیل با حضور ۱۵ تیم از ۱۵ استان برگزار شد.
این دوره از مسابقات در ۱۳ رشته ورزشی از جمله پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، پرش طول، صد متر مانع، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، دو پنج هزار متر، دو ۴۰۰ متر، دو ۸۰۰ متر و دو هزار و ۵۰۰ متر بر گزار گردید.
در پایان در مجموع تیمی استان اردبیل با ۵۶امتیاز اول، یزد با ۵۰امتیاز دوم، اصفهان با۳۲ امتیاز سوم ، قزوین با ۳۱امتیاز چهارم و استان مرکزی با ۲۱امتیاز پنجم شدند.
همچنین در این دوره از مسابقات در بخش انفرادی و در ماده ۱۰۰متر، منصوره یزدانی از یزد اول ، سمیرا یزدانی از یزد دوم و راضیه میرزایی از اصفهان سوم شدند.
در ماده ۲۰۰متر، مریم عبدی فرد از اردبیل ، صفورا یزدانی از یزد و خدیجه خان بابائی از قزوین مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۴۰۰متر، مریم عبدی فرد از اردبیل ، زهرا رئیسی از یزد و سحر قربانی از مرکزی بترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در ماده ۸۰۰متر، زهرا رئیسی از یزد اول ، سحر قربانی از مرکزی دوم و رقیه نوری از اردبیل سوم شدند.
در ماده ۱۵۰۰متر، مهشید غزنویان از قزوین اول ، لیلا نوری از اردبیل دوم و فاطمه جلالوندی از مرکزی سوم شدند.
در ماده ۵۰۰۰متر، مهشید غزنویان ازقزوین اول شد و خدیجه مولایی از اردبیل و فاطمه جلال وندی از مرکزی بترتیب موفق به کسب عناوین دوم و سوم شدند.
همچنین در ماده ۱۰۰۰۰متر، خدیجه مولایی از اردبیل، اعظم سهل آبادی از مرکزی و سمیرا محمد پور از اردبیل به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
در ماده ۱۰۰متر با مانع، فاطمه شیر شکن از قزوین، پریسا وکیلی ازآذربایجان شرقی و افسانه صاحبی ازآذربایجان شرقی بتریتب اول تا سوم شدند.
در رشته پرش طول، صغری ربیعی از تهران، سمیرا یزدانی از یزد و مرضیه کریمی از قم حائز مقام های اولی تا سوم شدند.
در پرش ارتفاع نیز فاطمه منتظری از یزد اول، لیلا نوری از اردبیل دوم و مرضیه کریمی از قم سوم شدند.
در پرتاب وزنه، مونا شیری از تهران اول، پرور منصوری از اردبیل دوم ، اعظم سهل آبادی از مرکزی سوم شدند.
در پرتاب دیسک پرور منصوری از اردبیل اول ، مونا شیری از تهران دوم و اقدس ماهوش از اصفهان سوم شدند.
در پرتاب نیزه زهرا سلمانی اصفهان، سحر السادات حسینی نژاد از یزد و اقدس ماهوش از اصفهان به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.
همچنین مسابقات قهرمانی کشور دو و میدانی ناشنوایان مردان در روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار خواهد شد.
/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد