دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶

مولاوردی خبر داد:

ارائه «اصلاحیه برخی قوانین حوزه زنان» به دولت به زودی

معاون رییس جمهوردرامور زنان و خانواده از ارایه لایحه اصلاح پاره‌ای از قوانین حوزه زنان و خانواده به دولت در ماه جاری خبر داد.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، شهیندخت مولاوردی با اعلام این خبر اظهارکرد: قطعا تعامل بین حوزه‌های علمیه، قوه مجریه و قوه مقننه برای اصلاح و بازنگری و وضع قوانین جدید در این حوزه به شدت مورد نیاز است؛ چراکه مبنای قوانین ما بر فقه است، بنابراین نمی توانیم بی نیاز از این تعامل باشیم. این تعامل راه را برای اصلاح ، بازنگری و به‌روزرسانی و انطباق احکام و قوانین با وضعیت موجود زنان و خانواده در کشورمان و نیازها و اقتضائات امروزی هموار می کند.

وی درباره برنامه‌های معاونت امور زنان و خانواده در زمینه عملی شدن اقتصاد مقاومتی در سال جاری گفت: در حال بررسی هستیم تا برنامه هایمان را دقیقا با این شعار منطبق کنیم

مولاوردی در پایان یادآور شد: سال گذشته در همین چارچوب برنامه‌هایی را تعریف کردیم و اقداماتی انجام دادیم که از جمله آن‌ها به برگزاری نمایشگاه‌هایی با هدف عرضه توانمندی‌های زنان درسراسر کشور و انعقاد تفاهمنامه با سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری می‌توان اشاره کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد