سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶

اجرای طرح دختران نجابت در مدارس دخترانه جنوب‌شرق تهران

به گزارش به دخت به نقل از مهرخانه، معاون اجتماعی […]

به گزارش به دخت به نقل از مهرخانه، معاون اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهری جنوب‌شرق تهران از اجرای ویژه برنامه‌هایی همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی با عنوان «دختران نجابت» در ۵۰ مدرسه دخترانه جنوب‌شرق تهران خبر داد.

به‌نقل از روابط‌عمومی مدیریت شهری جنوب‌شرق تهران، ابوالفضل حیدری از اجرای ویژه برنامه‌هایی همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی با عنوان «دختران نجابت» در ۵۰ مدرسه دخترانه جنوب‌شرق تهران خبر داد.

وی گفت: برگزاری کارگاه‎های آموزشی در حوزه عفاف و حجاب ویژه دانش‌آموزان از جمله برنامه‌های اجرایی این طرح است.

معاون اجتماعی و فرهنگی مدیریت شهری جنوب‌شرق تهران به اجرای پروژه‌های کوچک در مدارس اشاره کرد و افزود: این طرح با هدف فراهم آوردن مشارکت اجتماعی و شاداب‌سازی دختران در قالب زیباسازی محیط مدرسه، گل‌کاری، کرسی‌های آزاداندیشی، نقاشی دیواری، وبلاگ‌نویسی، روزنامه‌دیواری، نشریه داخلی، تهیه بروشور و … با تشکیل گروه‌های دخترانه در مدارس اجرا و در پایان به گروه‌های فعال هدایایی داده می‌شود.

به گفته وی برگزاری چهار کارگاه آموزشی ساخت بهترین‌ها از دورریختنی‌ها در محلات منطقه و توزیع بسته‌های عفاف و حجاب شامل مقنعه، روسری بلند، ساق دست، یقه حجاب و … در سه مدرسه از دیگر برنامه‌هایی است که در راستای طرح استقبال از مهر به اجرا در می‌آید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد